Školy

Fotografování škol


Nabízené formáty:

15x10cm malá (skupinka) – 20Kč/ks
23x15cm velká (třídy) – 35Kč/ks
lesklý / matný
Po domluvě lze pořídit i jiné formáty

Fotografie pro třídního učitele ZDARMA

Co to obnáší:
1) Pokud Vás má nabídka zaujala zpětně mě kontaktuje a domluvíme se na termínu schůzky.
2) Přijdu za Vámi do Vaší školy a domluvíme se na podrobnostech focení, případně společně obhlídneme možná místa k fotografování.
2) V průběhu focení mi bude nahlášen počet zájemců o jednotlivé formáty na základě čehož bude stanovena cena pro jednotlivé třídy.
3) Zástupci tříd vyberou patřičný obnos do školou stanoveného data společného pro všechny třídy.
4) Po předání zálohy fotografovi budou fotografie zaslány k tisku a do týdne dojde k jejich vyhotovení a doručení do školy, kdy bude doplacen zbytek částky.

Proč si mě vybrat:
1)  Vaše výsledné fotky budou rozhodně ostré a správně osvětlené, zbaveny rušivých elementů.
2) Ačkoliv jsem na tomto trhu nováček,  využívám to jako svoji přednost – K práci přistupuji zodpovědně a s nadšením. Dělám vše pro to aby jste Vy byli spokojení.
3) Na rozdíl od většiny fotografů z tohoto oboru fotím s zábleskovým zařízením umístěným mimo fotoaparát (tz. Fotogarfickým deštníkem, který zredukuje stíny a vytvoří rozptýlené světlo).
4) Při úpravě fotografií aplikuji retuše, smažu Vám z fotky rušivou zásuvku, prasklinku ve zdi, či jakoukoliv jinou nesrovnalost, která by mohla pokazit výsledný dojem z fotky.
5) Vaši třídní učitelé dostanou nepodmíněně fotku zcela zdarma.
6) Při tisku komunikuji s tiskárnou a dolaďuji fotografie tak, aby jste byli s kvalitou vytištěných fotografií spokojeni a aby Vám udělaly radost.
7) Nebojím se experimentovat, zkrátka a dobře udělat věci jinak. Vše záleží na domluvě s danou školou / třídou.

[unitegallery skoly]