Kontakt

Ondřej Hromádko je reklamní fotograf a tvůrce obsahu pro online média z Prahy.

Kontaktuj mě
info@ohphoto.cz
(+420) 721 390 046

Jsem nesmírně hrdý na spolupráci s
Booking.com
Canon Czech Republic
viewbug.com
GS Pharmaceuticals
Zásilkovna
Kolkovna Restaurants
Blueberry.io
Wilderness Culture
Sofee and the gang
Break Time Bistro
Loving Hut Czech Republic
Klub cystické fibrózy
Hausboot audiovisual
Fresh films
Eledio
Dream Team
SK VO florbal
Hladík Dance Center
Některých projektů, spoluprací a úspěchů si cením dvakrát tolik.

JARO 2018 – NE: VÝSTAVA
26. – 27.5.2018 bylo možné mé fotografie spatřit na Novoměstské radnici v Praze v rámci nevýstavy. Společně s Tomášem Havlem a Janem Volejníčkem jsem představil svou tvorbu v podobě speciálního konceptu interaktivní výstavy.

ZIMA 2017 – Anděl Páně 2 pomáhá | Koordinátor online kampaně & fotograf
Během listopadu a prosince 2018 jsem stál v čele realizátorů online části charitativní kampaně pro Klub nemocných cystickou fibrózou, která byla vytvářena ve spolupráci s tvůrci a hlavními herci úspěšné pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně 2. Kampaň byla podporována televizním spotem na ČT. Krom koordinování realizačního týmu jsem zároveň stál za vizuálním konceptem a finální podobou vizuálů.

klient: Klub Nemocných cystickou fibrózou

PODZIM 2018 – Canon Signal festival & #CanonLowLight | Ambasador a tvůrce obsahu
V říjnu 2018 jsem měl tu čest být v rámci Signal light festivalu a současně pořádané soutěže #CanonLowlight jedním z Canon ambasadorů a tvůrců obsahu. Má fotografie byla použita jako úvodní fotografie na letáčcích informující o Canon technice během festivalu. Současně s ní bylo použito i několik dalších za účelem propagace soutěže i facebookové stránky Canon CZ. V rámci Signal festivalu jsem se účastnil i Canon instameetu, kde jsem dostal možnost vyzkoušet si novinku Canon 6D mark II.

agentura: Emperium s.r.o klient: Canon CZ

JARO 2017 – Fotografování architektury ve Španělsku
Na jaře roku 2017 jsem vyhrál zatím největší soutěž organizovanou českým zastoupením značky Canon – #CanonSymetry. Díky tomu jsem se mohl účastnit speciálního workshopu zaměřeného na fotografování architektury v Španělském Bilbau.