O mě

Ahoj, Moje jméno je Ondřej Hromádko. Jsem freelance fotograf, vášnivý cestovatel a specialista na multimédia z Prahy. Mým primárním zaměřením je fotografování architektury a interiérů. Vytvářím fotografický obsah a reklamu pro sociální sítě, web i offline. Stejně tak pomáhám zvyšovat povědomí o značce. V neposlední řadě musím bezesporu zmínit svou vášeň pro cestovatelskou a krajinářskou fotografii. S nekončící vášní, odhodláním a notnou dávkou perfekcionismu hledám ten nejlepší a nejčistější záběr.

Měli by jste zájem o spolupráci se mnou? Kontaktuje mě na info@ohphoto.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře
 

Důležité milníky:

Některých projektů, spoluprací a úspěchů si cením dvakrát tolik.

ZIMA 2017 – Anděl Páně 2 pomáhá | Koordinátor online kampaně, fotograf & webař
Během listopadu a prosince 2018 jsem stál v čele realizátorů online části charitativní kampaně pro Klub nemocných cystickou fibrózou, která byla vytvářena ve spolupráci s tvůrci a hlavními herci úspěšné pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně 2. Kampaň byla podporována televizním spotem na ČT. Mým úkolem bylo koordinovat realizační tým. Zároveň jsem působil jako Fotograf a tvůrce microsite.

klient: Klub Nemocných cystickou fibrózou

PODZIM 2018 – Canon Signal festival & #CanonLowLight | Ambasador a tvůrce obsahu
V říjnu 2018 jsem měl tu čest být v rámci Signal light festivalu a současně pořádané soutěže #CanonLowlight jedním z Canon ambasadorů a tvůrců obsahu. Má fotografie byla použita jako úvodní fotografie na letáčcích informující o Canon technice během festivalu. Současně s ní bylo použito i několik dalších za účelem propagace soutěže i facebookové stránky Canon CZ. V rámci Signal festivalu jsem se účastnil i Canon instameetu, kde jsem dostal možnost vyzkoušet si novinku Canon 6D mark II.

agentura: Emperium s.r.o klient: Canon CZ

JARO 2017 – Fotografování architektury ve Španělsku
Na jaře roku 2017 jsem vyhrál zatím největší soutěž organizovanou českým zastoupením značky Canon – #CanonSymetry. Díky tomu jsem se mohl účastnit speciálního workshopu zaměřeného na fotografování architektury v Španělském Bilbau.

Zde je list některých mých předešlých spoluprací:

 

Canon Czech Republic
viewbug.com
Kolkovna Restaurants
Loving Hut Czech Republic
Klub cystické fibrózy
Hladík Dance Center
SK VO florbal
Studentský klub projektového řízení
Politologický klub FSV UK
Studentská unie ČVUT