O mě

Ahoj, Moje jméno je Ondřej Hromádko. Jsem freelance fotograf, vášnivý cestovatel a specialista na multimédia z Prahy. Mým primárním zaměřením je fotografování architektury a interiérů. Vytvářím fotografický obsah a reklamu pro sociální sítě, web i offline. Stejně tak pomáhám zvyšovat povědomí o značce. V neposlední řadě musím bezesporu zmínit svou vášeň pro cestovatelskou a krajinářskou fotografii. S nekončící vášní, odhodláním a notnou dávkou perfekcionismu hledám ten nejlepší a nejčistější záběr.

Měli by jste zájem o spolupráci se mnou? Chtěli by jste nějakou moji fotku vytištěnou ve velkém? Kontaktuje mě na info@ohphoto.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře
 

Důležité milníky:

Některých projektů, spoluprací a úspěchů si cením dvakrát tolik.

ZIMA 2017 – Anděl Páně 2 pomáhá | Koordinátor online kampaně, fotograf & webař
Během listopadu a prosince 2018 jsem stál v čele realizátorů online části charitativní kampaně pro Klub nemocných cystickou fibrózou, která byla vytvářena ve spolupráci s tvůrci a hlavními herci úspěšné pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně 2. Kampaň byla podporována televizním spotem na ČT. Mým úkolem bylo koordinovat realizační tým. Zároveň jsem působil jako Fotograf a tvůrce microsite.

klient: Klub Nemocných cystickou fibrózou

PODZIM 2018 – Canon Signal festival & #CanonLowLight | Ambasador a tvůrce obsahu
V říjnu 2018 jsem měl tu čest být v rámci Signal light festivalu a současně pořádané soutěže #CanonLowlight jedním z Canon ambasadorů a tvůrců obsahu. Má fotografie byla použita jako úvodní fotografie na letáčcích informující o Canon technice během festivalu. Současně s ní bylo použito i několik dalších za účelem propagace soutěže i facebookové stránky Canon CZ. V rámci Signal festivalu jsem se účastnil i Canon instameetu, kde jsem dostal možnost vyzkoušet si novinku Canon 6D mark II.

agentura: Emperium s.r.o klient: Canon CZ

JARO 2017 – Fotografování architektury ve Španělsku
Na jaře roku 2017 jsem vyhrál zatím největší soutěž organizovanou českým zastoupením značky Canon – #CanonSymetry. Díky tomu jsem se mohl účastnit speciálního workshopu zaměřeného na fotografování architektury v Španělském Bilbau.

Zde je list některých mých předešlých spoluprací:

 

Canon Czech Republic
viewbug.com
Kolkovna Restaurants
Break Time Bistro
Loving Hut Czech Republic
Klub cystické fibrózy
Hladík Dance Center
SK VO florbal
Studentský klub projektového řízení
Politologický klub FSV UK
Studentská unie ČVUT